П'ятниця, 12 березня 2021 17:06

Засідання організаційного комітету U 18

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

12 березня в обласній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки проведення відбіркового турніру чемпіонату Європи з бейсболу U 18, який стартує у Кропивницькому 9 серпня нинішнього року.

До обговорення долучилися керівники області, ряду профільних управлінь облдержадміністрації, представники Кропивницької міської ради, спортивні функціонери, журналісти.

Голова організаційного комітету турніру Андрій Назаренко закликав присутніх до відкритого діалогу. Він зазначив, що найбільш складним та масштабним питанням в підготовці змагань є реконструкція бейсбольного стадіону СДЮШОР-2 . Ним опікується департамент капітального будівництва та інвестиційної діяльності Кіровоградської облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Олександра Мільто, проектні рішення вже погоджені з керівниками бейсбольної команди, є питання з правоустановчими документами на земельну ділянку, але у співпраці з Кропивницькою міською радою вони вже почали вирішуватися. Підготовка триває, один із наступних кроків – визначитися з підрядником.

Під час засідання також було озвучено цілий ряд питань, пов’язаних із забезпеченням проведення турніру.

Прочитано 283 разів
http://joomlarulit.com/shabloni-joomla.html