Середа, 10 березня 2021 16:27

Реконструкція бейсбольного стадіону СДЮШОР-2

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Одним із проєктів, реалізація якого приурочена до святкування 30-ої річниці Незалежності України, є реконструкція бейсбольного стадіону СДЮШОР-2 у Кропивницькому. На 2021 рік це пріоритетне завдання в сфері розвитку спортивної інфраструктури області. Йому і було присвячена нараду, яка відбулася 10 березня в департаменті капітального будівництва та інвестиційної діяльності Кіровоградської облдержадміністрації.

Як повідомив директор департаменту Олександр Мільто, проєкт масштабний, він передбачає не лише реконструкцію власне ігрового поля, а й будівництво допоміжних приміщень, влаштування систем освітлення та відеофіксації тощо. До його реалізації залучено кращих фахівців, зокрема, архітектором проєкту є Вадим Мездрін. Нині триває процес документального оформлення, вирішуються питання організації фінансування.  

Зауважимо, що Кропивницький – єдине місто в Україні, яке може приймати бейсбольні змагання міжнародного рівня, тож з 9 по 14 серпня нинішнього року в обласному центрі пройде кваліфікація чемпіонату Європи з бейсболу U18.

Прочитано 330 разів
http://joomlarulit.com/shabloni-joomla.html