Вівторок, 09 березня 2021 16:24

Координаційна нарада

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Координаційна нарада, присвячена встановленню флагштока з Державним прапором України, відбулася 9 березня в департаменті капітального будівництва та інвестиційної діяльності Кіровоградської облдержадміністрації. Департаменту доручено не лише кураторство проєкту, а й весь комплекс організаційних робіт з його реалізації.

Проєкт передбачає залучення досить широкого кола спеціалістів, тому основною метою заходу стало узгодження подальших спільних дій, розподіл поточних задач, виявлення проблемних моментів та пошук шляхів їх вирішення. Зокрема, розглядалися питання археологічного нагляду (нагадаємо, місце розташування стели – територія меморіального комплексу «Фортечні вали), прив’язки об’єкту до вже існуючих елементів благоустрою, отримання дозвільної документації, оголошення процедури закупівель тощо.

За словами директора департаменту Олександра Мільто, часу на реалізацію проєкту не так багато, а коло задач досить широке, тож вірною стратегією буде намагатися працювати на випередження, не відштовхуючись від запланованого строку здачі об’єкту.      

Прочитано 289 разів
http://joomlarulit.com/shabloni-joomla.html