П'ятниця, 05 березня 2021 16:17

Державний прапор України та реконструкція бейсбольного стадіону

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Питанням реалізації проєктів встановлення флагштока Державного прапора України та реконструкції бейсбольного стадіону КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2» було присвячено розширену нараду, яка відбулася 5 березня в Кіровоградській ОДА за участі голови облдержадміністрації, представників профільних структурних підрозділів ОДА та Кропивницької міської ради, проєктних, підрядних, експертних організацій та археологів.

До обговорення проектів долучилося керівництво області, представники профільних управлінь ОДА та Кропивницької міської ради, проектних, підрядних, експертних організацій, археологи.

Як підкреслив голова ОДА Андрій Назаренко, є чітке завдання керівництва країни, вищезгадані об’єкти мають бути здані вчасно і жодна пролонгація строків будівництва неприпустима. Голова також закликав присутніх в повній мірі усвідомити рівень відповідальності і максимально згуртуватися задля досягнення спільної мети. Зі свого ж боку він запевнив, що керівництво області готове на всіх рівнях сприяти процесу реалізації проєктів.

Оскільки будівництво стели заплановане на території меморіального комплексу «Фортечні вали», є необхідність проходження ряду додаткових процедур та погоджень.    

За словами директора департаменту капітального будівництва та інвестиційної діяльності Олександра Мільто, початок роботі покладено, нині триває обговорення проєктів, запуск основних процесів заплановано на найближчі дні.

Прочитано 213 разів
http://joomlarulit.com/shabloni-joomla.html