Четвер, 27 серпня 2020 00:00

Володимир Зеленський оглянув хід реконструкції СДЮШОР-2 у Кропивницькому

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Президент України оглянув хід реконструкції спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву-2. Це один із об'єктів програми "Велике будівництво" на Кіровоградщині.

Підрядники вже завершили зовнішні будівельні роботи. Наразі продовжують працювати над внутрішнім оздобленням, а також благоустроєм навколишньої території.

Зокрема в школі замінили вікна, влаштували конструкції вентильованого фасаду, а також залізобетонної підготовки під підлогу.

Окрім цього, у рамках реконструкції збільшили площу спортивної зали, а також придбали обладнання з кондиціювання та вентиляції приміщення.

Додатково: у СДЮШОР-2 займається 586 вихованців із п'яти видів спорту - легкої атлетики, футболу, боксу, бейсболу та софтболу. У закладі викладає 31 тренер.

Вихованці школи неодноразово займали призові місця на чемпіонатах України та Європи.

Двоє спортсменів брали участь у XXXI Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Тетяна Мельник посіла п'яте місце з естафетного бігу, а Дмитро Яковенко - 16 місце зі стрибків у висоту.

Згідно підсумків навчально-спортивної роботи, у 2019 році школа посіла III місце серед решти 90 закладів олімпійського резерву в Україні.

Джерело: Кіровоградська ОДА

Прочитано 384 разів
http://joomlarulit.com/shabloni-joomla.html