Понеділок, 22 червня 2020 12:03

На апаратній нараді в обласній державній адміністрації розглянуто питання реалізації національної програми «Велике будівництво»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Сьогодні відбулася чергова апаратна нарада під керівництвом голови облдержадміністрації Андрія БАЛОНЯ з начальниками структурних підрозділів облдержадміністрації за участі керівників територіальних органів міністерств та відомств України в області, голів районних державних адміністрацій.
 
Під час наради начальник управління Микола ФЕДОРЧУК  розповів про заходи, що вживаються для реалізації в області національної програми «Велике будівництво» загальна вартість якої складає 260,0 млн.грн, до якої включено перехідних та 15 нових об’єктів.(далі - програма). 

 

Зокрема, програма здійснюється за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, субвенції місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій, субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» та коштів місцевих бюджетів. На сьогоднішній день в наявності джерела фінансування – державний фонд регіонального розвитку та місцеві бюджети і складають лише 107,4 млн.грн. 

 

Наразі проводяться  роботи  по 6 об'єктах в галузі освіти та спорту. Крім того, виготовлено проектну документацію по 4 спортивних майданчиках та 7 поліклінічних відділеннях.

 

 

Прочитано 421 разів
http://joomlarulit.com/shabloni-joomla.html