Вівторок, 12 травня 2020 12:55

Спеціалісти управління прийняли участь у відеоконференції "Стан робіт по збиранню вихідних даних, проблемні питання"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

12 травня 2020 року спеціалісти управління прийняли учать у відеоконференції "Стан робіт по збиранню вихідних даних, проблемні питання", що проведена фахівцями програми DOBRE*.

Зокрема під час зустрічі були обговорені наступні питання:

1. Просторове планування в ОТГ.

2. Стан робіт по створенню картографічної основи.

3. Аналіз наявних вихідних данних.

4.Стан робіт по збиранню вихідних данних, проблемні питання.

5. Інші питання.

 

*DOBRE - це програма, яка шляхом надання технічної та фінансової підтримки створить умови у 75 об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) України для покращення управління ресурсами, підвищення якості комунальних послуг, стимулювання місцевої економіки та долучення громадян до розбудови своїх громад. DOBRE посилюватиме місцеве самоврядування, поглиблюватиме демократію, сприятиме процвітанню та стабільності громад та поширюватиме досвід ОТГ серед інших громад для заохочення нових об’єднань.

Програма фінансується Агенством США з міжнародного розвитку та виконується Американсько-українсько-польським консорціумом під управлінням Глобал Ком’юнітіз. Партнерами програми є: Український Кризовий Медіа Центр (УКМЦ), SocialBoost, Фундація Підтримки Місцевої Демократії, Польща (FSLD), Малопольска Школа Державного Управління при Краківському Університеті Економіки (MSAP/UEK), Національний Демократичний Інститут (NDI).

Прочитано 1764 разів
http://joomlarulit.com/shabloni-joomla.html