Четвер, 07 травня 2020 13:21

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов проінспектував ремонт шкіл і доріг на Кіровоградщині

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов та голова ОДА Андрій Балонь проінспектували будівельні роботи на об’єктах соціальної та дорожньої сфер у Кіровоградській області.
 
Хід реалізації програми Президента України «Велике будівництво» у регіоні Олексій Чернишов оглянув сьогодні, 7 травня, під час свого робочого візиту на Кіровоградщину.
 
Як прокоментував Олексій Чернишов, основна мета поїздки полягала у верифікації стану реалізації будівельних проєктів, які стосуються об’єктів освітньої, спортивної та дорожньої інфраструктури.
 
Зокрема посадовці проінспектували будівельні роботи в двох навчальних закладах – Олександрівському НВО №1 і Новопразькій загальноосвітній школі №2.
 
«У рамках капітального ремонту опорної школи в Олександрівці будівельники наразі працюють над утепленням фасаду і ремонтом покрівлі. Щодо реконструкції школи в Новій Празі Олександрійського району, на цьому об’єкті вже зокрема замінили вікна та відремонтували приміщення кухні та їдальні. Тепер бригади займаються утепленням фасаду та ремонтом другого й третього поверху», – зазначив голова ОДА Андрій Балонь.
 
Також Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов оглянув роботи з реконструкції Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву - 2 у Кропивницькому.
 
«Переконаний, що цей об’єкт стане символом Кіровоградщини, спрятиме розвитку спорту й створить умови для появи нових олімпійських чемпіонів і видатних спортсменів», – зазначив Олексій Чернишов.
 
Як проінформував голова ОДА, під час реконструкції школи замінили вікна, збільшили площу спортивної зали, придбали обладнання по коондиціонуванню і вентиляції приміщення. Натомість цьогоріч триватимуть внутрішні роботи, які дозволять у результаті проводити спортивні тренування і змагання, згідно норм міжнародного рівня.
 
Наприкінці візиту Міністр розвитку громад і територій відзначив професійність і командну роботу фахівців ОДА під час виконання програм Уряду на Кіровоградщині.
 
  
 
 
Прочитано 981 разів
http://joomlarulit.com/shabloni-joomla.html