Загальні умови

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Компенсація здійснюється в межах коштів, передбачених у бюджеті на відповідний рік. Безпосередні умови кредитування встановлюються внутрішніми правилами комерційних банків, за ними ж останнє слово в рішенні по видачі. Розпорядників та одержувачів бюджетних коштів нижчого рівня будуть визначати Рада міністрів АР Крим, облдержадміністрації, Київська та Севастопольська міськадміністрації. Вони ж будуть пропонувати на затвердження Міжвідомчої комісії об'єкти нерухомості для участі в програмі.

Термін кредитування та часткової компенсації - до 15 років з моменту укладення договору. Процентна ставка - не більше 16%, обов'язковий власний внесок позичальника визначається внутрішніми правилами банків, але не більше 25% від суми кредиту. З кожним із дієздатних членів сім'ї позичальника укладається договір поруки. Максимальна сума кредиту не повинна перевищувати похідне нормативної площі і розрахункової вартості. Допускається перевищення на 10% розрахункової вартості в передмісті адміністративного центру регіону (не далі 15 км), а також обох складових, але не більше ніж на 25% і за умови, що на цю площу / вартість компенсація не розповсюджується.

Нормативна площа - 40 кв. м на одну людину або сім'ю з двох людей. Плюс 18 кв.м на кожного наступного члена сім'ї, але не менше діючих санітарних норм. Нормативна вартість за кв. м: Київ - до 7 тис. грн., Київська область - до 5 тис., інші населені пункти - до 4 тис. грн.

Щомісячний платіж по кредиту з урахуванням компенсації не повинен перевищувати 40% сукупного доходу.