ПРОНЕНКО Сергій Миколайович
ПРОНЕНКО Сергій МиколайовичНачальник управління

Народився 28 квітня 1976 року в м.Луганськ.
Освіта вища.

У 1995 році закінчив Луганський державний аграрний університет за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво», інженер-будівельник.

Розпочав свою трудову діяльність у березні 1995 року, працював в ЗАТ «Луганськспецекскавація».

З вересня 1995 року по квітень 2000 року навчався Луганському державному аграрному університеті.

З липня 1998 року по лютий 2005 року працював на посадах майстра будівельної ділянки, інженера виробничо-економічного відділу, заступника начальника та начальника виробничо-економічного відділу ЗАТ «Луганськспецекскавація».

З лютого 2005 року по липень 2014 року обіймав посади начальника виробничого відділу, начальника кошторисного відділу та заступника директора з виробничої діяльності ТОВ «Нові технології» в м. Луганську.

З грудня 2014 року по травень 2015 року перебував на обліку у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості.

В травні 2015 року призначений на посаду радника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 25 травня 2015 року № 102-к з 26 травня 2015 року ПРОНЕНКА Сергія Миколайовича призначено на посаду начальника управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації.

ЦАРЬОВ Ігор Володимирович
ЦАРЬОВ Ігор ВолодимировичЗаступник начальника управління - начальник відділу планування, аналізу, програм та інвестицій

Народився 30 травня 1967 року в м.Шевченко Гур’ївської області Казахської ССР.

Освіта вища.

У 1995 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю інженер-будівельник.

Розпочав свою трудову діяльність у квітні 1986 року, працював на Кіровоградському домобудівному комбінаті.

Протягом червня 1986 року – квітня 1988 року проходив строкову службу в армії.

З липня 1988 року прийнятий на посаду слюсаря-сантехніка ІІІ р.СПМК-1 «Кіровоградспецсільхозмонтаж».

З травня 1989 року року прийнятий на посаду інженера відділу капітального будівництва, а потім інженера ВТВ «Кіровоградоблагробуд».

З червня 1991 року працював на посаді майстра будівельних робіт в ПМК №5 «Кіровградоблагробуду».

В квітні 1999 року перебував на посаді провідного інженера ТзОВ «Овалій».

З лютого 2001 року по серпень 2006 року працював на посадах заступника голови правління з комерційних питань, був обраний головою правління та назначений на посаду виконавчого директора ТзОВ «Завод продтоварів РЕТРО».

З серпня 2006 року прийнятий на посаду інженера ВТВ ТзОВ «БК Будкомплекс».

Наказом начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації від 07 жовтня 2011 року № 31-к Царьова Ігоря Володимировича призначено на посаду заступника начальника управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації.

З 01.06.2016 року Царьов І.В. обіймає посаду заступника начальника управління - начальника відділу планування, аналізу, програм та інвестицій.